Tabela rozgrywek: 2 Liga Trampkarzy gr.VI - 2013/14 |
Lp. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Zw |
R |
Por |
Bramki |
1 |
LZS LE¦NICA |
22 |
63 |
21 |
0 |
1 |
222:20 |
2 |
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KO¬LE |
22 |
55 |
18 |
1 |
3 |
104:24 |
3 |
LZS WALCE |
22 |
41 |
13 |
2 |
7 |
68:31 |
4 |
RTS ODRA K-KO¬LE |
22 |
39 |
12 |
3 |
7 |
71:35 |
5 |
SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE |
22 |
39 |
12 |
3 |
7 |
95:61 |
6 |
LZS NAPRZÓD DŁUGOMIŁOWICE |
22 |
38 |
11 |
5 |
6 |
56:59 |
7 |
LZS STARE KO¬LE |
22 |
34 |
11 |
1 |
10 |
73:68 |
8 |
LZS VICTORIA 1900 ŁANY |
22 |
23 |
7 |
2 |
13 |
68:113 |
9 |
LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE |
22 |
22 |
7 |
1 |
14 |
37:80 |
10 |
LKS VICTORIA CISEK |
22 |
16 |
5 |
1 |
16 |
37:99 |
11 |
KS SŁAWIĘCICE KĘDZIERZYN-KO¬LE |
22 |
12 |
4 |
0 |
18 |
41:115 |
12 |
KS CISOWA K-KO¬LE |
22 |
4 |
1 |
1 |
20 |
22:189 |
Udany sezon trampkarzy. Pod wodz± Tomasza Kiel zespół pomimo zajęcia 2 miejsca w tabeli uzyskał awans do I Ligi z powodu zrezygnowania z awansu drużyny LZS-u Le¶nica!!
1 |
31.08.2013 |
10 00 |
CHEMIK K-KO¬LE |
|
KS Cisowa K-K |
1 – 1 |
1 |
31.08.2013 |
11 00 |
Koksownik Zdzieszowice |
|
LZS Le¶nica |
3 – 8 |
1 |
31.08.2013 |
11 00 |
RTS Odra K-K |
|
KS Sławięcice K-K |
7 – 1 |
1 |
31.08.2013 |
11 00 |
LZS Walce |
|
Victoria Cisek |
5 – 0 |
1 |
31.08.2013 |
11 00 |
Victoria 1900 Łany |
|
Naprzód Długomiłowice |
6 – 1 |
1 |
1.09.2013 |
11 00 |
LZS Stare KoĽle |
|
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
2 – 3 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3.09.2013 |
18 00 |
CHEMIK K-KO¬LE |
|
Koksownik Zdzieszowice |
11 – 1 |
2 |
3.09.2013 |
18 00 |
KS Cisowa K-K |
|
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
1 – 4 |
2 |
3.09.2013 |
18 00 |
Naprzód Długomiłowice |
|
LZS Stare KoĽle |
4 – 4 |
2 |
3.09.2013 |
18 00 |
Victoria Cisek |
|
Victoria 1900 Łany |
2 – 7 |
2 |
3.09.2013 |
18 00 |
KS Sławięcice K-K |
|
LZS Walce |
0 – 7 |
2 |
3.09.2013 |
18 00 |
LZS Le¶nica |
|
RTS Odra K-K |
2 – 0 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
7.09.2013 |
11 00 |
RTS Odra K-K |
|
CHEMIK K-KO¬LE |
1 – 5 |
3 |
7.09.2013 |
11 00 |
LZS Walce |
|
LZS Le¶nica |
0 – 6 |
3 |
7.09.2013 |
11 00 |
Victoria 1900 Łany |
|
KS Sławięcice K-K |
7 – 4 |
3 |
7.09.2013 |
11 00 |
LZS Stare KoĽle |
|
Victoria Cisek |
6 – 3 |
3 |
7.09.2013 |
11 00 |
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
|
Naprzód Długomiłowice |
1 – 6 |
3 |
7.09.2013 |
11 00 |
Koksownik Zdzieszowice |
|
KS Cisowa K-K |
8 – 1 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
14.09.2013 |
13 00 |
CHEMIK K-KO¬LE |
|
LZS Walce |
3 – 0 |
4 |
14.09.2013 |
11 00 |
KS Cisowa K-K |
|
Naprzód Długomiłowice |
1 – 3 |
4 |
14.09.2013 |
11 00 |
Victoria Cisek |
|
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
3 – 2 |
4 |
14.09.2013 |
11 00 |
KS Sławięcice K-K |
|
LZS Stare KoĽle |
1 – 6 |
4 |
14.09.2013 |
11 00 |
LZS Le¶nica |
|
Victoria 1900 Łany |
7 – 1 |
4 |
14.09.2013 |
11 00 |
Koksownik Zdzieszowice |
|
RTS Odra K-K |
1 – 3 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
17.09.2013 |
17 00 |
Victoria 1900 Łany |
|
CHEMIK K-KO¬LE |
0 – 8 |
5 |
17.09.2013 |
17 00 |
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
|
KS Sławięcice K-K |
3 – 0 |
5 |
17.09.2013 |
17 00 |
Naprzód Długomiłowice |
|
Victoria Cisek |
5 – 1 |
5 |
17.09.2013 |
17 00 |
LZS Walce |
|
Koksownik Zdzieszowice |
3 – 0 |
5 |
17.09.2013 |
17 00 |
RTS Odra K-K |
|
KS Cisowa K-K |
6 – 0 |
5 |
25.09.2013 |
17 00 |
LZS Stare KoĽle |
|
LZS Le¶nica |
0 – 8 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
21.09.2013 |
10 00 |
CHEMIK K-KO¬LE |
|
LZS Stare KoĽle |
4 – 1 |
6 |
21.09.2013 |
11 00 |
RTS Odra K-K |
|
LZS Walce |
0 – 1 |
6 |
21.09.2013 |
11 00 |
Koksownik Zdzieszowice |
|
Victoria 1900 Łany |
2 – 0 |
6 |
21.09.2013 |
11 00 |
LZS Le¶nica |
|
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
11 – 0 |
6 |
21.09.2013 |
11 00 |
KS Sławięcice K-K |
|
Naprzód Długomiłowice |
1 – 2 |
6 |
21.09.2013 |
11 00 |
KS Cisowa K-K |
|
Victoria Cisek |
1 – 0 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
29.09.2013 |
11 00 |
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
|
CHEMIK K-KO¬LE |
0 – 1 |
7 |
28.09.2013 |
11 00 |
LZS Walce |
|
KS Cisowa K-K |
4 – 0 |
7 |
28.09.2013 |
11 00 |
Victoria 1900 Łany |
|
RTS Odra K-K |
2 – 4 |
7 |
28.09.2013 |
11 00 |
LZS Stare KoĽle |
|
Koksownik Zdzieszowice |
4 – 3 |
7 |
28.09.2013 |
11 00 |
Naprzód Długomiłowice |
|
LZS Le¶nica |
1 – 9 |
7 |
28.09.2013 |
11 00 |
Victoria Cisek |
|
KS Sławięcice K-K |
0 – 2 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
5.10.2013 |
10 00 |
CHEMIK K-KO¬LE |
|
Naprzód Długomiłowice |
5 – 0 |
8 |
5.10.2013 |
11 00 |
KS Cisowa K-K |
|
KS Sławięcice K-K |
3 – 5 |
8 |
5.10.2013 |
11 00 |
LZS Le¶nica |
|
Victoria Cisek |
15 – 1 |
8 |
5.10.2013 |
11 00 |
Koksownik Zdzieszowice |
|
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
4 – 2 |
8 |
5.10.2013 |
11 00 |
RTS Odra K-K |
|
LZS Stare KoĽle |
0 – 1 |
8 |
5.10.2013 |
11 00 |
LZS Walce |
|
Victoria 1900 Łany |
2 – 2 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
12.10.2013 |
11 00 |
Victoria Cisek |
|
CHEMIK K-KO¬LE |
0 – 5 |
9 |
12.10.2013 |
11 00 |
KS Sławięcice K-K |
|
LZS Le¶nica |
0 – 14 |
9 |
12.10.2013 |
11 00 |
Naprzód Długomiłowice |
|
Koksownik Zdzieszowice |
1 – 3 |
9 |
12.10.2013 |
11 00 |
LZS Stare KoĽle |
|
LZS Walce |
4 – 1 |
9 |
12.10.2013 |
11 00 |
Victoria 1900 Łany |
|
KS Cisowa K-K |
11 – 1 |
9 |
13.10.2013 |
11 00 |
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
|
RTS Odra K-K |
0 – 7 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
19.10.2013 |
12 30 |
CHEMIK K-KO¬LE |
|
KS Sławięcice K-K |
8 – 0 |
10 |
19.10.2013 |
11 00 |
KS Cisowa K-K |
|
LZS Le¶nica |
1 – 23 |
10 |
19.10.2013 |
11 00 |
RTS Odra K-K |
|
Naprzód Długomiłowice |
1 – 1 |
10 |
19.10.2013 |
11 00 |
LZS Walce |
|
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
5 – 0 |
10 |
19.10.2013 |
11 00 |
Victoria 1900 Łany |
|
LZS Stare KoĽle |
3 – 4 |
10 |
19.10.2013 |
10 00 |
Koksownik Zdzieszowice |
|
Victoria Cisek |
6 – 0 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
26.10.2013 |
11 00 |
LZS Le¶nica |
|
CHEMIK K-KO¬LE |
5 – 2 |
11 |
26.10.2013 |
11 00 |
LZS Stare KoĽle |
|
KS Cisowa K-K |
20 – 2 |
11 |
26.10.2013 |
11 00 |
KS Sławięcice K-K |
|
Koksownik Zdzieszowice |
3 – 5 |
11 |
26.10.2013 |
11 00 |
Victoria Cisek |
|
RTS Odra K-K |
0 – 3 |
11 |
26.10.2013 |
11 00 |
Naprzód Długomiłowice |
|
LZS Walce |
0 – 2 |
11 |
27.10.2013 |
11 00 |
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
|
Victoria 1900 Łany |
3 – 2 |
12 |
5.04.2014 |
11 00 |
KS Cisowa K-K |
|
CHEMIK K-KO¬LE |
1 – 5 |
12 |
5.04.2014 |
11 00 |
LZS Le¶nica |
|
Koksownik Zdzieszowice |
12 – 0 |
12 |
5.04.2014 |
11 00 |
KS Sławięcice K-K |
|
RTS Odra K-K |
1 – 9 |
12 |
5.04.2014 |
11 00 |
Victoria Cisek |
|
LZS Walce |
0 – 2 |
12 |
5.04.2014 |
11 00 |
Naprzód Długomiłowice |
|
Victoria 1900 Łany |
3 – 3 |
12 |
6.04.2014 |
11 00 |
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
|
LZS Stare KoĽle |
2 – 3 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
12.04.2014 |
11 00 |
Koksownik Zdzieszowice |
|
CHEMIK K-KO¬LE |
1 – 2 |
13 |
12.04.2014 |
11 00 |
RTS Odra K-K |
|
LZS Le¶nica |
0 – 12 |
13 |
12.04.2014 |
11 00 |
LZS Stare KoĽle |
|
Naprzód Długomiłowice |
1 – 2 |
13 |
12.04.2014 |
11 00 |
Victoria 1900 Łany |
|
Victoria Cisek |
3 – 4 |
13 |
12.04.2014 |
11 00 |
LZS Walce |
|
KS Sławięcice K-K |
4 – 1 |
13 |
13.04.2014 |
11 00 |
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
|
KS Cisowa K-K |
5 – 0 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
29.03.2014 |
11 00 |
CHEMIK K-KO¬LE |
|
RTS Odra K-K |
1 – 5 |
14 |
26.04.2014 |
11 00 |
KS Cisowa K-K |
|
Koksownik Zdzieszowice |
0 – 12 |
14 |
26.04.2014 |
11 00 |
LZS Le¶nica |
|
LZS Walce |
4 – 1 |
14 |
26.04.2014 |
11 00 |
KS Sławięcice K-K |
|
Victoria 1900 Łany |
5 – 6 |
14 |
26.04.2014 |
11 00 |
Victoria Cisek |
|
LZS Stare KoĽle |
0 – 3 vo |
14 |
26.04.2014 |
11 00 |
Naprzód Długomiłowice |
|
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
2 – 1 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3.05.2014 |
11 00 |
LZS Walce |
|
CHEMIK K-KO¬LE |
2 – 3 |
15 |
3.05.2014 |
11 00 |
Naprzód Długomiłowice |
|
KS Cisowa K-K |
8 – 3 |
15 |
4.05.2014 |
11 00 |
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
|
Victoria Cisek |
0 – 3 |
15 |
3.05.2014 |
11 00 |
LZS Stare KoĽle |
|
KS Sławięcice K-K |
3 – 0 |
15 |
3.05.2014 |
11 00 |
Victoria 1900 Łany |
|
LZS Le¶nica |
1 – 21 |
15 |
3.05.2014 |
11 00 |
RTS Odra K-K |
|
Koksownik Zdzieszowice |
1 – 1 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
10.05.2014 |
11 00 |
CHEMIK K-KO¬LE |
|
Victoria 1900 Łany |
9 – 1 |
16 |
10.05.2014 |
11 00 |
LZS Le¶nica |
|
LZS Stare KoĽle |
7 – 0 |
16 |
10.05.2014 |
11 00 |
KS Cisowa K-K |
|
RTS Odra K-K |
0 – 9 |
16 |
10.05.2014 |
11 00 |
Koksownik Zdzieszowice |
|
LZS Walce |
2 – 2 |
16 |
10.05.2014 |
11 00 |
KS Sławięcice K-K |
|
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
3 – 0 |
16 |
10.05.2014 |
11 00 |
Victoria Cisek |
|
Naprzód Długomiłowice |
0 – 0 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
24.05.2014 |
11 00 |
CHEMIK K-KO¬LE |
|
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
8 : 0 |
17 |
24.05.2014 |
11 00 |
KS Cisowa K-K |
|
LZS Walce |
0 : 13 |
17 |
24.05.2014 |
11 00 |
RTS Odra K-K |
|
Victoria 1900 Łany |
8 : 0 |
17 |
24.05.2014 |
11 00 |
Koksownik Zdzieszowice |
|
LZS Stare KoĽle |
9 : 1 |
17 |
24.05.2014 |
11 00 |
LZS Le¶nica |
|
Naprzód Długomiłowice |
10 : 0 |
17 |
24.05.2014 |
11 00 |
KS Sławięcice K-K |
|
Victoria Cisek |
2 : 4 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
31.05.2014 |
11 00 |
Naprzód Długomiłowice |
|
CHEMIK K-KO¬LE |
4 : 2 |
18 |
31.05.2014 |
11 00 |
KS Sławięcice K-K |
|
KS Cisowa K-K |
10 : 1 |
18 |
31.05.2014 |
11 00 |
Victoria Cisek |
|
LZS Le¶nica |
3 : 13 |
18 |
31.05.2014 |
11 00 |
LZS Stare KoĽle |
|
RTS Odra K-K |
0 : 2 |
18 |
31.05.2014 |
11 00 |
Victoria 1900 Łany |
|
LZS Walce |
0 : 9 |
18 |
1.06.2014 |
11 00 |
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
|
Koksownik Zdzieszowice |
1 : 8 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
7.06.2014 |
11 00 |
CHEMIK K-KO¬LE |
|
Victoria Cisek |
6 : 1 |
19 |
7.06.2014 |
11 00 |
RTS Odra K-K |
|
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
0 : 0 |
19 |
7.06.2014 |
11 00 |
KS Cisowa K-K |
|
Victoria 1900 Łany |
0 : 6 |
19 |
7.06.2014 |
11 00 |
LZS Walce |
|
LZS Stare KoĽle |
2 : 1 |
19 |
7.06.2014 |
11 00 |
Koksownik Zdzieszowice |
|
Naprzód Długomiłowice |
2 : 2 |
19 |
7.06.2014 |
11 00 |
LZS Le¶nica |
|
KS Sławięcice K-K |
6 : 1 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
14.06.2014 |
11 00 |
LZS Stare KoĽle |
|
CHEMIK K-KO¬LE |
0 : 6 |
20 |
14.06.2014 |
11 00 |
Naprzód Długomiłowice |
|
KS Sławięcice K-K |
5 : 0 |
20 |
14.06.2014 |
11 00 |
Victoria Cisek |
|
KS Cisowa K-K |
9 : 3 |
20 |
14.06.2014 |
11 00 |
Victoria 1900 Łany |
|
Koksownik Zdzieszowice |
1 : 6 |
20 |
14.06.2014 |
11 00 |
LZS Walce |
|
RTS Odra K-K |
2 : 1 |
20 |
14.06.2014 |
11 00 |
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
|
LZS Le¶nica |
1 : 9 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
17.06.2014 |
18 00 |
KS Sławięcice K-K |
|
CHEMIK K-KO¬LE |
0 : 5 |
21 |
18.06.2014 |
18 00 |
LZS Le¶nica |
|
KS Cisowa K-K |
20 : 0 |
21 |
18.06.2014 |
18 00 |
Victoria Cisek |
|
Koksownik Zdzieszowice |
2 : 7 |
21 |
18.06.2014 |
18 00 |
Naprzód Długomiłowice |
|
RTS Odra K-K |
3 : 1 |
21 |
18.06.2014 |
18 00 |
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
|
LZS Walce |
1 : 0 |
21 |
18.06.2014 |
18 00 |
LZS Stare KoĽle |
|
Victoria 1900 Łany |
2 : 4 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
21.06.2014 |
11 00 |
CHEMIK K-KO¬LE |
|
LZS Le¶nica |
4 : 0 |
22 |
21.06.2014 |
11 00 |
KS Cisowa K-K |
|
LZS Stare KoĽle |
2 : 7 |
22 |
21.06.2014 |
11 00 |
Victoria 1900 Łany |
|
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
2 : 8 |
22 |
21.06.2014 |
11 00 |
LZS Walce |
|
Naprzód Długomiłowice |
2 : 3 |
22 |
21.06.2014 |
11 00 |
RTS Odra K-K |
|
Victoria Cisek |
3 : 1 |
22 |
21.06.2014 |
11 00 |
Koksownik Zdzieszowice |
|
KS Sławięcice K-K |
11 : 1 |