Zapraszamy na III Turniej Mikołajkowy 2012!!

• autor: R, 2012-12-02 20:46

T.S. CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE zaprasza na :

III PIŁKARSKI HALOWY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY 2012

DLA DZIECI Z ROCZNIKÓW 2003 I MŁODSZYCH !

08.12.2012 ( SOBOTA ) od godziny 9:00

Hala Sportowa "Śródmieście"

Dobra zabawa, dramatyczne mecze, sportowa walka i zacięta rywalizacja, uśmiechy dzieci, doping rodziców, dużo widzów, tak pokrótce można scharakteryzować przebieg I oraz II Mikołajkowego Turnieju halowego 2010 i 2011 dla dzieci z roczników 2000 i młodszych, które odbyły się w grudniu 2010 roku oraz 2011.

W tym roku po raz trzeci TS CHEMIK organizuje tą prześwietną piłkarską zabawę dla dzieci z różnych klubów piłkarskich.

W zgodnej opinii dzieci, rodziców, mediów, sponsorów, turnieje te okazały się dużym sukcesem. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowe dyplomy i medale, torby z niespodziankami, a dla najlepszych czterech zespołów organizatorzy ufundowali także puchary.

Podobnie jak w latach ubiegłych, w III Turnieju Mikołajkowym weźmie udział osiem zespołów, które podzielone zostaną na dwie grupy, w każdej po 4 zespoły. W III Edycji turnieju zagrają: gospodarze TS CHEMIK I Kędzierzyn-Koźle, TS CHEMIK II Kędzierzyn-Koźle oraz Spiders Krapkowice, MKS Gogolin, Victoria Żyrowa, Fortuna Głogówek, Herkules Kochanowice i Piast Strzelce Opolskie

W poprzednich turniejach grały dotychczas ekipy: CHEMIKA, KS Sławięcice, SKS Piast/MKS Strzelce Opolskie, BTP Stal Brzeg, Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski, LZS Leśnica, LKS Victoria Żyrowa, UKS Herkules Kochanowice, RTS Odra Kędzierzyn-Koźle, KS Fortuna Głogówek, OKS Oderka Opole, GKS 1962 Jastrzębie i drużyna z Czech TJ Sokol Stara Bela.

Fragmenty I Turnieju Mikołajkowego 2010

Jak w poprzednich turniejach i tym razem nie zabraknie atrakcji dla wszystkich uczestników i ich opiekunów. Podczas turnieju odbędzie się loteria fantowa, w której można będzie wygrać bardzo fajne nagrody ufundowane przez sponsorów, którym dziękujemy za dotychczasową pomoc w organizacji oraz ponowne uczestnictwo. W poprzednich edycjach turnieju nagrodami była między innymi kolacje w restauracjach, bilety do kina, aparaty cyfrowe, kurs pływania, akumulator, bony na okulary darmowe przejazdy do Niemiec, Holandii.

Przewidywana jest obecność Mikołaja, który będzie rozdawał drobne upominki w postaci słodyczy, a także malowanie twarzy, czy jeśli pozwoli pogoda przejażdżki dla dzieci na kładach.

Celem zorganizowania cyklicznego już Turnieju Mikołajkowego jest zainteresowanie jak najszerszej grupy młodych ludzi uprawianiem sportu. Wierzymy, że to główne założenie pozwoli zmienić tryb życia dzieci na bardziej aktywny, pozwoli zaszczepić w nich nową pasję do sportu, ruchu, piłki nożnej, dzięki czemu oderwiemy maluchów od telewizora i komputerów, jak również zapobiegniemy w jakimś małym przynajmniej stopniu chorobom cywilizacyjnym. Taka propozycja mamy nadzieję, zmieni dotychczasowe złe przyzwyczajenia i uatrakcyjni młodym ludziom czas w formie zdrowej sportowej rywalizacji, co jak wiadomo uczy współpracy w grupie i zdrowego podejścia do rywalizacji, uczy smaku zwycięstw, a także porażek. To są główne cele organizatora turnieju.

Zapraszamy mieszkańców naszego miasta na ten turniej bardzo serdecznie i zachęcamy do wypełnienia Hali Śródmieście bardzo szczelnie! Po całym tygodniu pracy, obecność w hali pozwoli Państwu na chwilę oderwać się od prozy życia. Zapewniamy dobrą zabawę i wiele pozytywnych emocji sportowych w wykonaniu młodych piłkarzy! WSTĘP na turniej jest oczywiście BEZPŁATNY! Zapraszamy.

Autor: Treść:pozostało znaków: