Niebawem otworzymy oficjalną stronę Chemika...

• autor: Redakcja, 2014-01-22 23:59
Niebawem otworzymy oficjalną stronę Chemika Kędzierzyn-Koźle !!!

Z dużą radością pragniemy poinformować, że Zarząd Klubu TS CHEMIK Kędzierzyn-Koźle przygotował dużą niespodziankę dla Kibiców, Fanów, Sympatyków, Zawodników, Trenerów oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem naszego klubu. Zarząd pozyskał sponsora na sfinansowanie kosztów domeny oraz serwera nowej, oficjalnej klubowej strony Chemika Kędzierzyn-Koźle!! Oznacza to, że podążając ku profesjonalizmowi zapragnęliśmy zrobić kolejny krok naprzód i jak każdy profesjonalny klub i Chemik będzie miał oficjalną witrynę internetową!

Nowa strona Chemika działa już od grudnia 2013 roku, aczkolwiek ciągle jest w przebudowie, która zapewne potrwa jeszcze jakiś czas. Niemniej jednak już w ciągu najbliższych dni podamy Państwu adres oficjalnej strony Chemika i odtąd wszystkie nowe wiadomości przeczytają Państwo tylko i wyłącznie pod tym adresem! Prace nad grafiką, merytoryką, uzupełnianiem podstron itp trwają, ale wraz z przygotowaniami naszych drużyn do rundy wiosennej ruszamy w nowej odsłonie.

Dotychczasowa strona Chemika - chemik.futbolowo.pl, która dostarczała wiadomości z naszego klubu od 12 września 2008 roku oraz zanotowała przez ten czas prawie 3,5 miliona wejść będzie działać nadal, choć w naszym zamierzeniu zmieni radykalnie swoje przeznaczenie. Strona na futbolowo będzie witryną archiwizacyjno-historyczną gdzie znajdziecie Państwo wiele informacji z przeszłości naszego klubu, tabel, składów itp. Oczywiście, wszystkie wiadomości, wywiady, itd które ukazały się od od 2008 roku pozostaną na www.chemik.futbolowo.pl. Pomysł z historycznym rysem dotychczasowej furtki medialnej klubu jest ciągle omawiany i zapewne ostateczny kształt przez długi jeszcze czas będzie tworzony, przebudowywany i sukcesywnie wdrażany.

Mamy nadzieję, że oba projekty okażą się strzałem w dziesiątkę, a wszyscy zainteresowani podpowiedzą nam w którym kierunku powinny iść. Czekamy na propozycje. Redaktorem naczelnym nowej strony jak i strony historycznej w dalszym ciągu będzie Rob, który w ocenie Zarządu bardzo dobrze spełnia swoje zadania. Mamy nadzieję, że znajdziemy jeszcze człowieka, który odciąży nieco naczelnego, tak by nowa strona tętniła życiem jeszcze bardziej niż dotychczasowa.

Na wszelkie sugestie oraz zgłoszenia czekamy na naszym mailu klubowym: chemik-1947@wp.pl oraz prosimy o wypowiedzi w komentarzach.

autor: ~KIBIC -SKRAJNA PRAWICA 2014-01-23 16:35:40

avatar SUPER!!!

autor: ~1947 2014-01-23 16:38:55

avatar CHEMIK!!!

autor: ~anonim 2014-01-23 16:39:20

avatar Nie ma lipy

autor: ~Ada 2014-01-23 16:39:47

avatar Zajebiście

autor: ~były piłkarz Chemika 2014-01-23 16:40:12

avatar SUPER!

autor: ~fanatico 2014-01-23 16:40:51

avatar Lubię to!!!

autor: ~anonim 2014-01-23 16:41:07

avatar Byle tak dalej

autor: ~Medalik 2014-01-26 15:57:08

avatar O to chodzi. Coraz mocniejsi Chemicy.

Autor: Treść:pozostało znaków: